NEDEN MAGENTO?

İster küçük bir işletmeniz olsun ister büyük, Magento e-ticaret yazılımı genişleyebilir ve güçlü altyapısı yapısı sayesinde tüm ihtiyaçlarınızın karşılanması noktasında size tam bir çözüm sunabilmektedir. Birden fazla mağazanızı tek bir panel üzerinden yönetebilir ve müşterileriniz arasında segmentasyon yapabilirsiniz. Bu sebeplerden dolayı günümüzde bir çok büyük marka Magento e-ticaret yazılımını tercih etmektedir.

MODÜL GELİŞTİRME

dijitaltayfa tech. ekibi istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, sanal pos, muhasebe, kargo vb. entegrasyonlarınız için modül geliştirmektedir. Tamamiyle Magento ile entegre bir şekilde geliştirilen özel modüller size kalıcı çözümler sunmaktadır.

BUTİK TASARIM

Tercihleriniz doğrultusunda sanal mağazanıza özel butik tasarımlar ile rakiplerinizden bir adım öne geçmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Günüzmüde hızla gelişen ve hacmi artan e-ticaret sektöründe kalıcı bir yer edinmek istiyorsanız, sanal mağazanızın özgün tasarımlar ile desteklenmesi bu noktada atılması gereken önemli adımlardan biridir. dijitaltayfa crea. kreatif ekibi kullanıcı dostu ve mobil uyumlu tasarımlar ile size elit bir hizmet varmeye hazırdır.

OPTİMİZASYON

Magento e-ticaret yazılımının yönetilmesi ileri derecede teknik bilgi ve tecrübe gerektirmektedir. Bu noktada dijitaltayfa tech. ekibi olarak Magento yazılımınız dikkatlice analiz edilerek dar boğazlar tespit edilir, destekleyici yazılımlar ile gerekli optimizasyon işlemleri gerçekleştirilir.

HOSTING

Genişleyebilen bir yapıya sahip olan Magento e-ticaret yazılımının optimize bir sunucuda barındırılması performans ve kullanıcı deneyimi açısından önemli bir yer teşkil etmektedir. Magento'ya özel olarak konfigüre edilmiş optimize hosting hizmetlerimiz ile bu ihtiyacınız tam olarak giderilmektedir.

TEKNİK DESTEK

Tüm entegrasyon, modül geliştirme süreçleriniz ve mevcut sorunlarınız için uzman Magento teknik destek ekibimiz size destek ve danışmanlık hizmeti vermeye hazırdır.

İLETİŞİM FORMU

Teknik destek almak için aşağıdaki formu doldurarak iletişime geçin.

Telefon İle İletişim: 0212 809 22 43 (Hafta içi saat 09:00-18:00)