E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

Rekabetin ve işlem hacminin giderek arttığı e-ticaret sektöründe sürüden ayrılmanızın ve profesyonelliğe doğru adım atmanızın zamanı geldi! Sadece size özel, butik, mobil uyumlu tasarım ve yazılımlar ile sıradışı bir başlangıç yaparak e-ticaret sektöründe kalıcı bir yer alın veya mevcut gücünüzü daha da artırın.

MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

Günlük yaşamımızın vazgeçilmezi olan mobil cihazlarda sizde yerinizi alın! İhtiyaçlarınıza cevap verecek mobil uygulama projelerinizi hayata geçirmek için doğru yerdesiniz.

CMS ÇÖZÜMLERİ

Trendleri takip eden, güncel, kullanıcı dostu CMS çözümlerimiz ile ister işletmenizi ister bireysel sitenizi profesyonel altyapı ve dokunuşlar, özgün tasarımlarla internet ortamına taşıyalım.

GÜNCELLEME, BAKIM VE DESTEK

Ben böyle iyiyim demeyin. Günümüzün hızla gelişen teknolojilerini takip etmek ve güncel kalmak önemlidir. 7/24 destek alabileceğiniz dijitaltayfa tech. uzman bakım ve destek ekibi ile yanınızdayız.

FRONT-END / BACK-END

Gerek front-end gerekse back-end yazılım geliştirme süreçlerinizi bize bırakın. dijitaltayfa tech. ekibi son teknoloji yazılım geliştirme araçlarını kullanarak ihtiyaçlarınızı gidersin.

İSTEĞE BAĞLI ÖZEL YAZILIMLAR

İşletmenize özel, web tabanlı yazılımlarınızda da dijitaltayfa tech. ekibi yanınızda. Uzman kadromuz isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı detaylı bir şekilde analiz ederek özel yazılım süreçlerinizi yönetir. 7/24 desteği ile güvenle yol almanızı sağlar.